2017 2018 Sonbahar Kış Erkek Modası

Yoksa siz sadece hanımların mı modayı takip ettiğini sanıyorsunuz. Eğer öyleyse gerçekten çok yanılıyorsunuz. Modayı takip eden, yeni stilleri uygulayan erkeklerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çok. Üstelik sadece genç yeni nesil değil. Modayı takip eden erkeklerin yaş ortalaması da gittikçe yükseliyor. Bu da gösteriyor ki erkekler giderek moda konusunda kadınları yakalamak üzere.

2017 2018 sonbahar kış sezonunda erkek modasına dair neler var o zaman bir göz atalım. Öncelikle kusursuz bir görünüm elde etmek isteyen erkekler şunu iyi bilmeliler ki eğer kendinizle barışık değilseniz, en son moda ve en pahalı kıyafetleri de giyseniz istediğiniz görüntüyü asla yakalayamazsınız. Öncelikle kendinizle barışık olmalı ve son derece özgüvenli görünmelisiniz. Bu sezonun en trend renklerini üzerinizde taşırken cesur olmak durumundasınız.

Yeni sezon erkek renkleri oldukça iddialı. Haki ve bordo en üst sıralarda yer alırken, hardal gibi cesaret isteyen renkler doğru kombinlendiğinde farklı ve özgün bir tarz yakalamanız oldukça kolay. Ancak unutulmaması gereken detaylar arasında renk uyumu ve kesimlerin yanı sıra aksesuarlar yer alıyor. Fazla abartıya kaçmadan ufak detay aksesuarlar sizi sıradan olmaktan çıkaracak, farkınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır. Bu sezon raflarda motifli, desenli renk renk şallar, mendiller, kazaklar görmeye hazır olun!

Ayakkabı, cüzdan, kemer gibi aksesuarda sıradanlıktan kurtulmanın tam vakti. En trend modelleri yakalamak için ise Farkonda erkek çanta ve cüzdan kategorilerine göz atmanızda fayda var. Her ne kadar gardıroplarınız bayanlar gibi çanta ve cüzdanlarla dolu olmasa da modayı yakalamak sizin de hakkınız. Kıyafetlerinizi doğru renkler ve detaylarla kombinlediğinizde işte siz de şık erkekler arasında yerinizi aldınız demektir.

Farkonda

Moda Ekibi