Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çanta Alışverişi son derece önemli bir alışveriştir. Özellikle bayanların çantaların verdiği önem herkesçe bilinir. işte size bu haftanın gündem konusu: Çanta alırken hangi kriterler ön planda tutulmalı. Her kadının kıyafetiyle birlikte en önemli tamamlayıcısıdır çantalar. Yazlık çantalar, kışlık çantalar, abiye, spor, klasik çantalar derken bir çok çanta tipi arasından, mevsim, sezon ya da kullanılacağı güne göre çanta seçimi başlı başına bir iş olarak karşımıza çıkar.

Özellikle kadın çanta modelleri kısa aralıklarla modadaki değişimle birlikte farklılık gösterirken her sezon farklı bir çanta modelinin öne çıktığını ve kadınların da yeni sezonun modasına uygun bir çanta almak istediğini hepimiz biliriz.

Çanta alırken dikkat edilecek hususların başında da işte tam bu noktada sezon ve moda kavramları gelir. Farkonda.com moda editörleri özellikle çanta seçiminde sezonu, sezon trendlerini, modayı ve popülerliği değerlendirmekte ve reyonlarda yer verilecek her çantayı özenle seçmektedir.

Farkonda.com bloğunu takip ederek yeni sezon çanta fotoğraflarına ve çanta kombinlerine ilişkin alternatiflere de ulaşabileceksiniz.

Bizi takip etmeye devam edin.

Bizi facebook ve twitter üzerinden @farkonda instagram üzerinden @farkondastore hesaplarından takip edebilirsiniz.

Farkonda

Moda Ekibi