Erkek çanta modellerinde bu sezon neler var?

Günün trendini yakından takip eden bakımlı ve şık beyler bu yıl için tasarlanan erkek çanta modelleri ile şıklık ve konforu bir arada bulma imkanı yakalayacaklar. İşte detaylar…

Hem günlük hayatta hem de iş hayatında erkeklerin de bayanlar kadar modayı takip ettikleri erkek çantalarında bu yıl farklı formlardaki sırt çantalarının yanı sıra, kamuflaj desen spor çantalar, değişik formlardaki postacı çantası, hakiki derinin vazgeçilmezliğinin yanı sıra birinci kalite suni deri el çantaları var.

Kullanım açısından farklı seçenekler sunulan erkek çantalarında uygulanan farklı boyutlar ve değişik formlardaki fermuarlı gözler, çanta ihtiyacının yanı sıra cüzdan gereksinimini de karşılamakta. Önceki sezonlarda sıkça tercih edilen postacı çantası modelleri, yeni sezonda postacı çantası görünümlü daha küçük boyutlardaki el çantalarına bırakıyor.

Bu sezonda kıyafetlerde de şıklığı ön planda tutan beylerin gerçek deri, klasik kesim çantaları tercih edeceği düşünülüyor. Öte yandan iş ve özel hayatlarında ihtiyaç duydukları eşyaları yanlarında taşımayı arzu edenler için de küçük çantaların yanı sıra özel yapım evrak çantaları öneriliyor.

Geçmiş ve günümüzden esintilerle sentezlenen erkek çanta modellerinde, binlerce model yüzlerce markaya güvenli alışverişin doğru adresi Farkonda.com adresi üzerinden bir tıkla ulaşmak mümkün. Sitede gezinirken ürünler hakkında bilgi alıp fırsatlardan yararlanarak alışverişinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Farkonda

Moda Ekibi