Erkek Cüzdan Modellerinde Değişim

Erkeklerin en çok özen gösterdikleri aksesuarlarının başında gelen erkek cüzdan modellerinde yeni sezonda öne çıkan detaylar, en çok tercih edilen modeller hangileri? Cüzdan alırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar nelerdir? İşte detaylar…

Bayan kıyafetlerindeki aksesuarlar kadar çeşitli olmasa da beylerin günlük kıyafetlerindeki olmazda olmazları erkek cüzdan modelleri sezonun renk ve kıyafet tarzlarına göre kendini yenilemekte. Özellikle 2018 sezonu için erkek giyim modasında göze çarpan alışılmışın dışındaki mor, kırmızı, sarı, yeşil gibi renkler cüzdanlarda da kullanılmaya Beyler cüzdan tercihlerinde önceliği kullanışa verirken, aynı zamanda güzel ve gösterişli bir cüzdana sahip olmak istiyorlar. Yeni sezonda bu anlayışla yola çıkan tasarımcılar çok sayıda, farklı çeşit ve renk modellerle tüketicinin karşısına çıkıyor.

Bir döneme damgasını vuran yatay cüzdanların yerini şimdilerde daha küçük boyutlarda olmasına karşın kartlık konulabilecek bölümlerine daha çok ağırlık verilen cüzdanlar almış durumda. Öte yandan modası asla geçmeyen büyük boy içerisine çek defteri, pasaport gibi evraklarında konulabileceği erkek cüzdan tercihleri sıralamasında ön saflarda yer alıyor.

Farklı boyutlarda, farklı cep sayısına sahip ve farklı renklerde onlarca marka, yüzlerce modeli bir araya getiren güvenli alışverişin doğru adresi Farkonda.com cüzdanı ihtiyacın ötesinde tutku olarak görenler beyler için özel fırsatlar sunuyor.

Farkonda

Moda Ekibi