Tarz Erkeklerin Yeni Trendi: Kartlık Modelleri

Cüzdanın ne kadar şişkinse o kadar havalısın görüşü artık ne yazık ki gerçeği yansıtmıyor. Minimalist tasarımlar erkek cüzdanlarını da ele geçirmiş durumda. Kimliklerin de küçülmesiyle birlikte cüzdanlar artık sadece kart ve az miktarda nakit taşımaya yönelik olarak yeni baştan tasarlanıyor. Ceplerinde göz zevkini bozan şişkin bir görünüm istemeyen beylerin gözdesi kartlık modelleri ise çok sayıda renk ve model seçeneği ile kartlık sayfalarımızda yer alıyor.

Yalın ve sade tasarımlar her ne kadar bazı erkekler için vazgeçilmez olsa da yeni nesil mutlaka tasarımlarda bir farklılık arıyor. Renk kombinleri ise en çok tercih edilen seçenekler arasında. Özellikle siyah-kırmızı ve lacivert-kırmızı kartlık modelleri genç erkeklerin gözdesi. Taraftarı oldukları takımın renklerini cüzdan ve kartlıklarında taşımak isteyen beyler ise sarı-kırmızı, sarı-lacivert, bordo-lacivert kartlık modellerinin peşinde. Çok sayıda kredi kart bölmesi ve şeffaf kimlik bölmesi içeren hakiki deri kartlık modelleri ayrıca gizli nakit para bölmesi ile de erkekler için ekstra kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sevgililer Günü'nün yaklaştığı şu günlerde sevgilinizi, eşinizi mutlu etmek için çok fazla düşünmenize gerek yok. Standart gömlek, parfüm hediyelerini bir kenara bırakın ve ona tarzını yansıtan bir kartlık alın. Hediye seçenekleri arasında hem çok uygun fiyatlı hem de oldukça kullanışlı bir seçenek istiyorsanız, sizi kartlık modelleri reyonumuzu görmeye davet ediyoruz.

Farkonda

Moda Ekibi