El Çantası - Portföy

Kadın el çanta modelleri Farkonda reyonlarında bol çeşit ve farklı fiyat avantajıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. En kaliteli el çantası modelleri farklı renk ve modellerdeki tasarımlarla reyonlarımızı süslemeye devam ediyor. Siz de kendinize uygun bir bayan el çantası arayışındaysanız, kategorimizdeki seçenekler arasında kendinize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Bayan El Çantası

El çantası denilince iki tür bayan çanta akla geliyor. Birisi el askılı bayan çanta modeli, diğeri ise portföy olarak tasarlanan bayan çanta modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bayan el çantası modelleri, omuzda çanta taşımayı sevmeyen bayanlar için şık bir görünüm vaat ederken, fikir değiştirdiğinizde içerisindeki uzun askısı ile çapraz ya da omuzda kullanım imkanı tanıyor.

Portföy Çanta

Portföy çantalar ise çantasında çok fazla eşya taşımak istemeyen bayanlar için daha küçük boyutlarda tasarlanıyor ve kısa el askısı ile yine hafif bir kullanım ile trend bir görünüm sunuyor. Her kıyafetin ruhu birbirinden farklı olduğuna göre çantası da farklı olmalı. Bu durumu bilen bayanlar çanta seçimi yaparken mutlaka gardıroplarını göz önünde bulunduruyor.