Erkek Çanta

Erkek çanta seçimi genellikle ürün kalitesi ve kullanışlı oluşu baz alınarak yapılır. Farkonda reyonlarında erkek çanta modelleri oldukça çeşitli. Erkek evrak çantası, deri erkek çanta, çapraz askılı erkek çanta, erkek postacı çanta, deri erkek çanta, erkek yan çanta gibi dilediğiniz kadar çeşit ve renk reyonlarımızda sizleri bekliyor. Kaliteli erkek çanta satın almak isteyenler için deri erkek el çantası, polo çanta, Cengiz Pakel erkek çanta modelleri renk renk ve çeşitli modellerde yerini alıyor.

Erkek Çanta Modelleri

Stoklarımızdan satışa sunulmakta olan erkek çanta modelleri, postacı çanta, el çantası, evrak çantası gibi çeşitli kategorilerde yer alıyor. Günlük kullanımda el çantası olarak tercih edilen erkek çantalar, içerisindeki uzun askıları ile postacı çanta olarak da kullanım imkanı tanıyor. Erkek çanta, özellikle içerisinde cüzdan, kalem, telefon gibi erkeklerin şahsi eşyalarını taşıma imkanı sunması bakımından artık oldukça rağbet görüyor. Siyah erkek çanta, lacivert erkek çanta, kahve erkek çanta ve farklı tarzları tercih eden beyler için bordo erkek çanta ya da taba erkek çanta modelleri reyonlarımızda yer alıyor. Uygun fiyatlarla en kaliteli erkek çanta modellerine sahip olmak için reyonlarımızı mutlaka inceleyin.

Erkek Deri Çanta

Yumuşaklığı, dayanıklılığı ve kalitesi nedeniyle erkek deri çanta müşterilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Hakiki deri dayanıklılığından memnun olan beyler, fiyat farkı gözetmeksizin erkek deri çanta modellerine yöneliyor. Ancak reyonlarımızdaki suni deri erkek çanta modelleri de bir o kadar kaliteli ve üstelik oldukça hesaplı. Dokunduğunuzda gerçek deriden ayırt edemeyeceğiniz suni deri erkek çanta modelleri, hakiki deri erkek çanta modellerinden sonra en çok tercih edilen ürünler arasında. Siz de hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir deri erkek çanta modeline sahip olmak için tüm ürünlerimizi detaylı inceleyin, kendinize en uygun modeli seçin.

Postacı Çanta

Erkek çanta modelleri arasında çok tercih edilen bir model olan postacı çanta, günlük hayatta, tatilde, alışverişte kısacası her zaman her yerde rahatlıkla kullanılabilecek bir erkek çanta modeli olarak karşımıza çıkıyor. Omuzdan çapraz asılarak kullanılabilen postacı çanta modelleri, büyük boy, orta boy ya da küçük boy olarak çeşitli ebatlarda üretiliyor ve kişiye özel kullanım konforu sağlanıyor. Pek çok evrak çantasında olduğu el çantası modellerinde de yer alan uzun askılar sayesinde tüm erkek çanta modelleri postacı çantası olarak kullanılabiliyor. Stoklarımızdan satışa sunulan postacı çantaları, uygun fiyatları ve çeşitli model ve renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor.