Kadın cüzdan modellerinde yeni sezon trendleri

Her sezonda büyük bir çalışma sonucu çanta modellerine kombin olarak tasarlanan Kadın cüzdan modelleri de yeni sezon içi görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Peki kadınların en çok merak ettiği konulardan olan 2018 sezonu için kadın cüzdan modellerinde ne gibi detaylar yer almakta. İşte ayrıntılar…

Alındıktan sonra uzun süre kullanılıyor olmasına karşın değişiklikten hoşlanan bayanlar için tasarımcılar çanta koleksiyonlarını hazırlarken onlarla uyum içerisinde olacak birçok renk, model ve kumaşla üretilecek olan kadın cüzdan modelleri de tasarlamaktadır.

Geçmiş yıllarda çantaların içinde yer alan küçük kadın cüzdan modellerini yeni sezonda boyutlarını büyüterek tek başına da kullanılabilir duruma geliyor. Çok gözlü tasarımı, taşımak için geliştirilen bilezik, zincir şeklindeki askı detayları ile de dikkat çeken cüzdan modellerinden kutu cüzdanlar, iddialı görünmekten hoşlanan bayanların ilk tercihi olacak.

Öte yandan özellikle küçük çantaların içinde yer alacak olan küçük cüzdanlarda parlak ve iddialı renkler dikkat çekiyor. Cüzdanların içerisindeki gizli bölmeler, fermuarlı bölmelerin yanı sıra üzerlerinde bulunan zımba, payet, arma, baskı gibi detayda da yeni modellerde ön plana çıkıyor.

Kadın cüzdan modellerinde gerçek deriden, PU deriye kadar birçok renk ve modelde farklı ürünler bulabileceğiniz Farkonda.com kaliteli, şık, ergomonik 2018 sezonunun en trend ürünlerini tüketici ile buluşturuyor.

Farkonda.com

Moda Ekibi