Bizden Haberler

Ağustos 2018 
Farkonda, moda ekibi tarafından yönetilen SGSTYLE markası koleksiyon çalışmalarına başladı. Kadın-Erkek çanta ve cüzdan modelleri çok yakında SGSTYLE
 markasıyla reyonlarımızda yerini alacak.

Şubat  2018

Farkonda.com çanta, cüzdan, valiz ve aksesuar reyonlarına bir yenisini daha ekledi. Tamamen el yapımı, hakiki deri erkek ayakkabıları da artık Farkonda farkıyla siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Büyük numara ayakkabı, küçük numara ayakkabı, özel üretim erkek ayakkabısı için ürün listelerimizi kontrol edebilir ve tarzınıza en uygun erkek ayakkabılarını süper fiyatlarla satın alabilirsiniz. Portalımızda numaralı olarak yer alan ayakkabıların tamamı stoklarımızda bulunmakta ve aynı gün kargolanabilmektedir. Numara varyantı eklenmemiş olan ürünlerimiz için ise sipariş sırasında ayakkabı numaranızı belirtmeniz ve varsa istediğiniz özellikleri yazmanız yeterli. 5-7 gün içerisinde size özel olarak ayakkabı üretimi gerçekleştirilip kargolanmaktadır.

Ocak  2018
Farkonda.com sosyal medya hesaplarına yoğun ilgi var. Farkonda Facebook sayfası 20.000 takipçi sayısını geçerken Instagram sayfamızda hayran kitlesi 50.000'in üzerine çıktı. 

Ocak 2018
Farkonda.com stüdyo mağazası ve reyonları kalitesi ve zerafetiyle dikkat çeken NEWCARMEN markalı ürünlerle şenlendi.

Aralık 2017
Farkonda.com bir çok yeni markanın ürünlerine reyonlarına yer vermeye başladı. Farklı kategorilerde ürün sayısı 5.000'e ulaştı.

Kasım 2017
Farkonda.com marka tescil başvuruları sonuçlandı ve 18 / 35. sınıflarda Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillendi.

Ekim 2017
Farkonda.com reklam filmi yayınlandı. Reklam filmimize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekim 2017
Farkonda.com sektörün önde gelen markaları Cengiz Pakel, Axpe, Matthew Cox, DSN, Karpix, CPC, Burak Grup Çanta, Los Angeles Polo Club ve Cantaş ürünlerini müşterilerine en uygun fiyatlarla sunuyor.

Eylül 2017
Alışverişte farkond sloganıyla yola çıkan ve her geçen gün ziyaretçi sayısı, ticaret hacmi ve ürün çeşitliliğini arttıran Farkonda.com Stüdyo Showroom'uyla da hizmet vermeye başladı. Ankara'dki merkezinde kurduğu tam donanımlı fotoğraf ve video stüdyosunu aynı zamanda ürün sergilemeleri için bir showrooma dönüştüren Farkonda.com e-ticaret sevkiyatlarını da aynı merkezden yapmaya başladı.