Hakkımızda

Farkonda.com 2014 yılında kuruldu. Amacımız, çanta, cüzdan ve valiz ağırlıklı olmak üzere giyim ve aksesuara yönelik bir çok markada kaliteli ürünü her zaman en uygun fiyatlarla Türkiye'nin dört bir yanına sunmaktı ve bu amacını bugün gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz...

Yerli ve milli üretimin önemine olan inancımızla ilk etapta "yeri üretim" ürünlere reyonlarımızda yer vermeyi tercih ediyoruz. Yerli üreticilere de katkı vermek ülkemizde başarıyla üretilen onlarca farklı çanta, cüzdan, valiz modelini değerli müşterilerimize sunmak ülkemizin de büyümesi ve kalkınması adına belki küçük ama önemli bir girişim.

Farkonda.com sisteminin arkasında 1996 yılından bu yana bilişim alanında faaliyet gösteren ve sektöründe bir çok başarılı işe imza atan Ankara Ostim merkezli Omedya Bilişim A.Ş. var. Özellikle diital pazarlama, elektronik yayıncılık alanındaki faaliyetlerini başarılı, güvenilir ve kurumsal bir e-ticaret mağazasıyla geliştirmeyi hedefleyen şirketimiz her geçen gün genişleyen ürül yelpazesi ve bilinirliğiyle de farkını ortaya koyuyor.

Kurulduğu günden bu yana sürekli artan ziyaretçi sayısı ve marka-imajıyla güçlü bir görünüm sergileyen www.farkonda.com portalı kaliteli-ekonomik ve güvenli ürünleri temin edip kullanıcılarına en uygun şartlarda sunma misyonunu sürdürmeye devam edecek.

Farkonda.com Stüdyo Mağazası - Ankara

Omedya Bilişim A.Ş.'nin tescilli markası Farkonda.com, binlerce çantayı ekonomik fiyatlar ve yüzde yüz güvenli e-ticaret araçlarıyla müşterilerine sunmaktadır. farkonda.com müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Tüm ziyaretçilerimize portalımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazaya ilişkin ticari işlemler aşağıda belirtilen tüzel kişilik üzerinden yürütülmektedir.

Omedya Bilişim Yazılım Tasarım Rek. Mat. Org. Dan. Tur. ve Tic. A.Ş.
100. Yıl Bulvarı No:99/33, 06370, Ostim, Yenimahalle-Ankara
Tel: 0312 385 42 32-0312 385 58 20-21
Ostim V.D. - 642 039 3518
Mersis No:1298 6691 3517 9748