Hakkımızda

Farkonda.com 1996 yılından bu yana tanıtım medya bilişim ve organizasyon alanında faaliyet gösteren Omedya Bilişim A.Ş.’nin elektronik mağazacılık girişim projesi olarak başlatılmıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli artan ziyaretçi sayısı ve marka-imajıyla güçlü bir görünüm sergileyen www.farkonda.com portalı kaliteli-ekonomik ve güvenli ürünleri temin edip kullanıcılarına en uygun şartlarda sunmayı misyon edinmiştir.

Farkonda.com Stüdyo Mağazası - Ankara

"Alışverişte fark onda" sloganıyla öne çıkmayı başaran farkonda.com arkasında güçlü bir yazılım-bilişim-medya ve tanıtım grubunun desteğiyle yoluna istikrarlı adımlarla devam etmektedir. Elektronik mağazacılık alanında pek çok girişimin ortaya çıktığı bu dönemde iddialı bir projeyi hayata geçirmenin zorluğunu da çok iyi bilen bir grup olarak yatırımcılarımızla birlikte başkent Ankara'nın online alışveriş sektöründe güçlü bir markası olma hedefiyle hereket etmekteyiz.

Omedya Bilişim A.Ş.'nin tescilli markası Farkonda.com, binlerce çantayı ekonomik fiyatlar ve yüzde yüz güvenli e-ticaret araçlarıyla müşterilerine sunmaktadır. farkonda.com müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Tüm ziyaretçilerimize portalımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazaya ilişkin ticari işlemler aşağıda belirtilen tüzel kişilik üzerinden yürütülmektedir.

Omedya Bilişim Yazılım Tasarım Rek. Mat. Org. Dan. Tur. ve Tic. A.Ş.
100. Yıl Bulvarı No:99/33, 06370, Ostim, Yenimahalle-Ankara
Tel: 0312 385 42 32-0312 385 58 20-21
Ostim V.D. - 642 039 3518
Mersis No:1298 6691 3517 9748