Nasıl Ürün Alırım?

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ...
Farkonda.com ağırlıklı olarak çanta ve cüzdan çeşitleriyle dikey e-ticaret konseptinde hizmet vermektedir. Elektronik mağazamızdan almak istediğiniz ürünler sepetinize atarak ya da hızlı satın alma işlemi yaparak satın alabilirsiniz. Satın alma esnasında Üye olma - Üye Olmadan Satın Alma ve Facebook ile giriş sağlayarak işlem yapma imkanlarına sahipsiniz. Sistemimize kayıtlı hale gelen verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gerekli bilgilendirmeler yapılmak suretiyle veritabanımızda yer almaktadır. Veritabanımızda hiçbir finansal bilgi ve ödeme kaydı tutulmamakta arşivlenmektedir. 

FARKONDA.COM ve GÜVENLİK!
Sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ve kapıda nakit ödeme ödeme seçenekleriyle sepetinize attığınız ürünleri siparişe dönüştürebilirsiniz.
Farkonda.com Müşteri İlişkileri Ekibi satın alma kararınız ve satın alma işlemleriniz esnasında online destek hizmeti açık durumda ise her an çevrimdışı durumlarda ise telefon ya da e-posta yoluyla destek verebilmektedir.

FARKONDA.COM TİCARİ BİLGİLER
Omedya Bilişim A.Ş.'nin tescilli markası Farkonda.com, binlerce çantayı ekonomik fiyatlar ve yüzde yüz güvenli e-ticaret araçlarıyla müşterilerine sunmaktadır. farkonda.com müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Tüm ziyaretçilerimize portalımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Mağazaya ilişkin ticari işlemler aşağıda belirtilen tüzel kişilik üzerinden yürütülmektedir.
Omedya Bilişim Yazılım Tasarım Rek. Mat. Org. Dan. Tur. ve Tic. A.Ş.
100. Yıl Bulvarı No:99/33, 06370, Ostim, Yenimahalle-Ankara
Tel: 0312 385 42 32-0312 385 58 20-21
Ostim V.D. - 642 039 3518
Mersis No:1298 6691 3517 9748

İyi alışverişler dileriz.