2018 Bahar Çantaları

Yeni sezon kadın çanta modelleri renk renk baharı müjdelemeye başladı. Uyanan doğayla birlikte gün yüzüne çıkmaya başlayan çiçekler gibi bayan çanta modelleri de göz alıcı bir renk cümbüşü içinde. Özellikle pastel tonların dikkat çektiği yeni sezon kadın çanta modelleri Farkonda reyonlarında da yerini almaya başladı. El çantası ve çapraz çanta modellerinin çoğunlukta olduğu ilkbahar-yaz sezon çantaları, bebek mavisi, pudra pembe, uçuk mint yeşili, açık lila, papatya sarısı tonlarında ve adeta bahar çiçekleri gibi detaylara sahip.

Tasarımcıların dikkati çekmiş olacak ki bayanlar artık multi fonksiyonel çantaları tercih ediyor ve bu nedenle de tüm çanta modellerine en az iki çeşit askı entegre ediliyor. Böylece bayanlar ister omuzlarında ister ellerinde taşıyabilecekleri çantalara sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Çanta modelleri denilince iç detaylarına da değinmeden olmaz. Özellikle akıllı telefonların boyutlarındaki büyümenin ardından çanta tasarımcıları artık mutlaka bayan çantalarına büyük telefon bölmeleri de yerleştirmeye başladı. Hatta teknolojiye ayak uydurmak için sürekli kendini yenileyen sektör sürekli biten şarj nedeniyle kullanımı yaygınlaşan powerbank bölmelerini de çantalara yerleştirmeyi ihmal etmiyor. Ne diyelim... Gelişen teknoloji ve değişen dünya günlük hayatımızdaki yerini mutlaka bir şekilde alıyor.

Yeni bayan çanta modellerinde dikkat çeken bir diğer detaya daha değinmeden olmaz. Gold ve gümüş metal aksesuarlar... Kadınların vazgeçemediği gold ve gümüş metal ışıltısı, çantalara eklenen aksesuarlarla artık neredeyse tüm çantalarda mevcut. Özellikle çıkarılabilen yapıdaki bu aksesuarların en güzel yanı ise istediğinizde başka bir çantanızda da kullanılabilir olması. O zaman bu güzel bahar günlerinde gardırobunuzda yepyeni çantalara yer açma zamanı diyebiliriz. Hem uygun fiyat hem de kalitesi ile sizleri bekleyen yüzlerce çanta ve cüzdan seçeneğiyle Farkonda reyonları bahar da da ışıl ışıl sizleri bekliyor.

Farkonda

Moda Ekibi