Bu yazın en trendi kutu çantalar!

2017 yazının tam da ortasında farklı ve iddialı görünmekten hoşlanan bayanların trend çanta modelleri arasında en dikkat çekenlerler şüphesiz kutu çantalar. Minimalist tasarımları ile stil sahibi kadınların tarzını yansıtacak kutu çanta modelleri gece veya gündüz kombinlerinizi tamamlayacak en iddialı çanta grupları arasında.

Renk renk tasarımları, sade ya da aksesuarlı modelleri ile her türlü kıyafetle uyum sağlayan bu çantalar farklı görünmek isteyenler için bu yaz olmazsa olmazlar arasında. İçini klasik bayan çantaları gibi tıka basa dolduramasanız da bazen stilin kullanıştan önce geldiğini artık pek çok bayan biliyor. Büyük çanta seven bayanların bile mutlaka sahip olması gereken kutu çantalar özellikle parlak renk seçenekleri ile daha da iddialı bir hal alabiliyor.

Farkonda Kutu Çanta

Gündüz kotlarla kullanabileceğiniz gibi gece de en şık abiye kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz kutu çantalar vazgeçilmeziniz olacak. Sade ve tek renk alacağınız bir kutu çantayı da isterseniz gündüz çanta aksesuarları ile renklendirip gece sade ve şık bir kullanım olanağı sağlayabilirsiniz. Kullanım tarzı tamamen size kalmış.

Farkonda

Moda Ekibi