Karpix Deri Ürünleri

Hakiki deri ürünleri ile kalitesini gözler önüne seren Karpix cüzdan, kartlık ve çanta modelleri Farkonda reyonlarında sizler için çok sayıda seçenek ile yerini alıyor. Ürün gamındaki dikkat çeken tasarımları ve derisindeki yumuşaklığı ile her dokunduğunuzda size kalitesini hissettiren Karpix, fiyat bakımından da rakiplerini geride bırakıyor.

Erkek cüzdan, bayan cüzdan ve kartlık modelleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Karpix markası, Ankara'dan tüm Türkiye'ye Farkonda aracılığı ile ulaşıyor. Detaylı işçiliği ile müşteri memnuniyeti açısından önde gelen markalar arasında yer alması ise müşteriler için olduğu kadar Farkonda olarak bizim açımızdan da oldukça büyük bir öneme sahip. Kullanan herkesin hem büyük memnuniyet duyduğu hem de cebini yormaması sebebiyle Karpix ürünleri, Farkonda'nın size tavsiyesi.

Kırmızı, lacivert, taba ve daha pek çok renkte %100 hakiki derinin doğallığını ürünlerine taşıyan marka, en uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyor. Ayrıca pek çok markada yer almayan farklı cüzdan model seçenekleri ile de sektörde gözle görülür bir yere sahip olan Karpix ayrıcalığına siz de sahip olun.

Farkonda

Moda Ekibi