Bayan Cüzdan

Cüzdan kadın için oldukça önemlidir çünkü günlük hayatında en çok kullandığı ve sürekli elinin altında olan bir araçtır. Kadın cüzdan modelleri bu nedenle çok çeşitli ve renk renktir. Deri kadın cüzdan, kadın spor cüzdan, kadın uzun cüzdan, kadın büyük cüzdan, kadın fermuarlı cüzdan, çıtçıtlı kadın cüzdan gibi uzar gider liste. Farkonda reyonlarında siyah kadın cüzdan, mavi kadın cüzdan, mürdüm kadın cüzdan, mor kadın cüzdan, kırmızı kadın cüzdan ne ararsanız hepsi de uygun fiyat avantajıyla satışa sunulmaktadır. Özellikle Cengiz Pakel kadın cüzdan modelleri incelemeniz gereken bayan cüzdan modelleri arasında yer almaktadır.

Bayan Cüzdan Modelleri

Sayısız seçenek arasında siz de kendiniz için en uygun cüzdanı arıyorsanız reyonlarımızdaki bayan cüzdan modelleri tam size göre. Çok farklı renk ve tasarım seçenekleriyle bayan cüzdan modelleri deri, poliüretan deri, suni deri gibi çeşitler olarak kadınların beğenisine sunuluyor. En trend bayan cüzdan çeşitleri için sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin.

Bayan Deri Cüzdan

Hakiki deri bayan cüzdan modelleri sayfalarımızda en dikkat çekici ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye'de tamamen el işçiliği ile üretilmekte olan bayan deri cüzdan modelleri, çok farklı tasarımlarla ve renk seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Deri kadın cüzdan denildiğinde en kaliteli markalarla sizleri buluşturan Farkonda reyonları, fiyatlar konusunda da avantajlı. Tüm ürünlerini indirimli olarak siz müşterilerimize sunma amacında olan e-ticaret sitemiz, kaliteli bayan deri cüzdan modellerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Çeşitli renk ve modellerde küçük bayan deri cüzdan, büyük bayan deri cüzdan, fermuarlı bayan deri cüzdan, çıtçıtlı bayan deri cüzdan çeşitleri, siyah, altın, gümüş, kırmızı, bordo, mürdüm, fuşya, kahve gibi renklerde çok sayıda seçenek ile stoktan satışa sunulmaktadır.